MÖBLER / Skåp & hyllor / Bord med hylla 8271557
nr 827 1557
Bord med hylla
Bemålad, Asien, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:23:50
18/5 15:50:06
20/5 18:18:50
600 kr