MÖBLER / Skåp & hyllor / Bord med hylla 8271557

nr 827 1557

Bord med hylla

Bemålad, Asien, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2013
kl 18:23:50

18/5 15:50:06 1      Vinnande bud
20/5 18:18:50 2      600 kr